היפ הופ ילדים

היפ הופ ילדים

לילדים בני 5-14

אחד הסגנונות הריקוד הכי מבוקשים, זה סגנון היפ הופ (Hip hop)
הסגנון דווקא מוכר מאוד גם אצל המבוגרים וגם לילדים. היפ הופ נולד באמריקה בשנות ה-70, ונוצרה תרבות שלמה עם אופנה משלה, מוזיקה ותנועות. לקראת שנות ה-90 נהיה מאוד פופלרי גם אצל הילדים ברוב מדינות העולם!

היפ הופ- הוא סגנון ריקוד מאוד אנרגטי, קצבי, אקטיבי, עם אופי משלו, ואחד המרכיבים החשובים בו- הבעה עצמית ויכולת משחק.

ללא קשר לאופנה המשתנה ללא הרף, בגדים לשיעורי היפ הופ הם כמעט תמיד ספורטיביים, משוחררים ונוחים: כובעי בייסבול, נעלי ספורט, מכנסיים רחבים ומכנסיים קצרים, חולצות טי רפויות וקפוצ'ונים. כל זה נותן לילדים תחשות חופשיות, לבנים ובנות כאחד. הם מוקסמים מאופיו של הריקוד הזה, מהחופש שהוא מביא, מאופן הביצוע של אלמנטים, גלים, תנועות קפיציות וריקודיות. היפ הופ ילדים קצבי ודינמי כרוך לרוב בשימוש באלמנטים אקרובטיים, אך יחד עם זאת הוא די נינוח וחופשי.

ההיפ הופ מכיל מספר עצום של סגנונות ריקוד, המחולקים בדרך כלל ל:

Old School (uprock, toprock, breaking, the funk styles)

New School (roboting, bopping, hitting, locking, bustin', popping, electric boogaloo, strutting, sac-ing и dime-stopping)

ילדים יכולים להתחיל ללמוד את הסגנון הזה מגיל צעיר מאוד אפילו מגיל 5-6 בקבוצות היפ הופ למתחילים, כשגם הסיכון לפציעה הוא מינימלי. זה לא סגנון ריקוד אקסטרים, כפי שהרבה אנשים חושבים, אלא בעיקר דרך לביטוי עצמי. עבור ילדים, קודם כל, זו דרך לפרוק את האנרגיה הבלתי פוסקת שלהם. אימוני ילדים אינם שונים בהרבה ממבוגרים, כאשר ההבדל היחיד הוא שהם מתקיימים בצורה נגישה וקלה יותר. המורה מלמד/ת את הילדים את יסודות הסגנון ומקדיש/ה תשומת לב רבה לאימון גופני: בנוסף לקומבינציות ריקוד, השיעורים כוללים תרגילי גמישות, קואורדינציה ואימוני כוח. גם בנים וגם בנות יכולים לעשות זאת ללא הכשרה מיוחדת. אם אתם לא יודעים לאן להוציא האנרגיה של ה-ילד/ה שלכם, היפ הופ זה מה שהם צריכים!

עבור הגוף שגדל ומתפתח, יש לו (היפ הופ) יתרונות רבים: – משרה תחושת קצב ללא דופי.
פלסטיות וגמישות מפותחים. 

– שומר על כושר של הגוף ומחזק את השרירים.
– מפתחת פנטזיה, דמיון וכישורים אמנותיים.
שיעורי היפ הופ הם אותו אימון ספורט, רק מרגש ומרגש עוד יותר.
ככה שבעזרת הסגנון הזה, הילד/ה יוכלו לשמור על הגוף שלהם בריא!

בין היתר, השיעורים בבית הספר לריקוד שלנו יעזרו לילדים לצבור פופולריות בקרב בני גילם, ויוכלו להראות את היכולות שלהם בכל מסיבה/ אירוע שיהיו בו. הרי זה ידוע, שבקרבת בני נוער, מי שעוסק במשהו אופנתי והצליח להשיג בזה תוצאות. שיעורי הריקוד יגרמו לילדים להיות בטוחים יותר, חברתיים, החששות והלחץ מלא להצליח יעלמו, שזה משהו שמאו חשוב בכל גיל. מעבר לכך, יהיה להם אפשרות להופיע על הבמה, וזה מקום שיפתח אותם עוד יותר!

 

 

ניתן להירשם כבר לשיעור ניסיון

ניתן להירשם כבר לשיעור ניסיון

רשמו לנו, ונשמח לחזור אליכם לשיחת ייעוץ בהקדם 🙂

ביה"ס לריקוד "Beat To Dance"
הוקדם במטרה, שלילדים ולמבוגרים, יהיה מקום, שבו יוכלו לפתח ולחזק תכונות אופי פנימיות ולהשיג מטרות אישיות, בכיף והנאה!
בעזרת סגנונות ריקוד כמו ברייקדאנס והיפ הופ, ועם הכוונה מקצועית נכונה, תלמידינו מגיעים בקלות לגרסה הטובה ביותר של עצמם!

 

נשמח לראותכם אצלינו!

דניס והתלמידים
חיוג מהירוואטסאפ