מציגים:

לרקוד, להתפתח ולהנות עם מורים מקצועיים בסגנונות היפ הופ וברייקדאנס בפתח תקווה והשיעורים מתאים לגילאים 3 עד 55 עם חלוקה לקבוצות לפי רמות

השאירו פרטים,

ונחזור אליכם לקביעת שיעור ניסיון בהקדם

למה להתחיל לרקוד דווקא אצלינו?

ברגע שמתחילים להתאמן אצלינו, נכנסים למשפחה גדולה של יותר מ-250 תלמידים שכולם מגיעים למטרה משותפת: לרקוד, להפתחת ולרוקד!
בעזרת 12 מורים מקצועים שלנו, בעלי ניסיון עשיר בהופעות, תחרויות בארץ ובחו"ל, וניסיונם בעבודה עם ילדים ומבוגרים, אנחנו עוברים לתלמידים שלנו:

חברתיות

תלמידים שמתחילים לרקוד אצלינו, מצליחים בקלות להשתלב בקבוצת חברים חדשה ותומכת

הגברת ביטחון עצמי

המורים שלנו גורמים לתלמידים להאמין בעצם, החוויה של ההצלחה מעלה להם את הבטחון העצמי, הם לומדים ומתרגלים לעמוד מול קהל

הנאה

חווית השיעור מאוד נעימה בגלל היחס האישי, הילדים חווים סיפוק כי הם מצליחים ומתקדמים במה שלומדים בחוג

התמקצעות

צוות מורים מקצועי בעל ניסיון עם ילדים, תחרויות מופעים עם זמרים מפורסמים עוזרים לתלידים ומעבירים להם את הידע והניסיון שלהם - זו ההתמחות שלהם, זה לא עבודה על הדרך.

כושר גופני ופריקת אנרגיות

החוג משלב הנאה לצד מקצועיות, כך שהילדים לא באים "להעביר את הזמן" אלא באמת עובדים ומזיזים את הגוף - בריא גם לגוף וגם לנפש

למי זה מתאים?

למי זה לא מתאים?

התלמידים שלנו מספרים

לקוחות ממליצים עלינו

צוות המורים שלנו

דניס סניקוב
בעל ניסיון בעולם הריקוד משנת 2007. התחיל מסגנון ברייקדאנס בסטודיו ויזוי בבת ים, לאחר כמה שנים הצטרף ללהקה ייצוגית של הסטודיו, ששם התחיל ללמוד סגנונות ריקוד נוספים כמו: היפ הופ, בלט, מודרני הספיק להשתתף בעשרות פסטיבלים ותחרויות בארץ ובחו"ל, השתתף בפרוייקטים לטלויזיה, והפקות שונות. לאחר שהתגייס, פתח עסק של רקדנים מקצועים בשם "DeOnis" והפיק עשרות אירועי בר ובת מצווה וחתונות. במהלך הצבא, ייצר פרוייקטים שונים, ואחד מהם היה Flashmob Israel עם 20 רקדנים מכל הארץ. בשנת 2019 פתח את הסטודיו הראשון של בי"הס לריקוד Beat To Dance, וממשיך ללמד עד היום.
אלכס קים
בעל ניסיון בעולם הריקוד משנת 2008. בעל ניסיון רב עם ילדים, ועולם תחרויות והופעות שונות של הסגנון היפ הופ והאוס בארץ ובחו"ל. שופט בכיר בתחרות HHI (HIP HOP ISRAEL). מלמדת בסטודיאים רבים בכל רחבי הארץ. ורקדן ראשי של סטטיק ובן אל תבורי,כמו כן מופיע במקביל עם זמרים עדן חסון, עדן בן זקן ועוד.
מיכל שמחוני
בעלת ניסיון בעולם הריקוד משנת 2002. מלמדת בסטודיואים נוספים בארץ, ורקדנית פעילה בסצנה. רזומה הופעות מאוד עשיר כמו: פסטיגל, הופעה בקיסריה עם אייל גולן, במעודדות של מכבי ת״א, רקדנית אצל זמרים בינלאומיים בלייב פארק, בערוצי טלויזיה של MTV, ערוץ הילדים, ניקולודיאון, קליפים (ליאור נרקיס, נרקיס) ועוד.. בעלת תעודת הדרכה של בית הספר למקצועות הספורט. ועכשיו גם  פתחה קבוצות שפונות לגילאי 20+! שרקדו כל חייהן או שלא רקדו לעולם ופשוט אוהבות את זה! מלמדת היפ הופ לגילאי 20+, סדנאות עקבים ועוד..
נועה עוזר
בעלת ניסיון בעולם הריקוד משנת 2001 מופיעה בארץ ובעולם עם להקות הקצב דמנטה (הגיעו לגמר של גוט טאלנט האחרון), רידמאניה וכן עם "אריות ציון" ועוד. התאמנה והופיעה עם להקות ההיפ הופ OTB ו saysoy. בעלת תעודת הדרכת היפ הופ מוינגייט. מלמדת בסטודיויים נוספים בארץ ורקדנית פעילה בסצינה עם רזומה יפה של נצחונות בתחרויות פריסטייל!
רבקה כהן 
בעלת ניסיון בעולם הריקוד משנת 2008. מדריכה ומנהלת קבוצות היפ הופ בכל רחבי הארץ לילדים ו 18+. מדריכת קיקבוקס מוכשרת ולומדת קורס מאמני כושר במכללת יובל. השתתפה בתחרויות כמו:  HHI (HIP HOP ISRAEL).  בתחרות i believe ואף זכתה במקום הראשון. הופיעה עם שרית חדד בפסטיבל המחולות, ועם עומר אדם ביום העצמאות. כרגע ממשיכה להשתתפת גם בסדרות ופרסומות כרקדנית פעילה בסצנה
שקופית קודמת
שקופית הבאה
מי אנחנו

קצת עלינו

ביה"ס לריקוד "Beat To Dance"
הוקדם ע"י דניס סניקוב בעל ניסיון בעולם הריקוד משנת 2007.
התחיל את דרכו בלהקה ייצוגית אשר הופיע בארץ ובחו"ל. הקים וניהל פרוייקטים של ריקודים שונים.

בשנת 2019 פתח את הסטודיו הראשון של Beat To Dance, במטרה שלילדים ולמבוגרים, יהיה מקום, שבו יוכלו לפתח ולחזק תכונות אופי פנימיות ולהשיג מטרות אישיות, בכיף והנאה!
בעזרת סגנונות ריקוד כמו ברייקדאנס והיפ הופ, ועם הכוונה מקצועית נכונה, תלמידינו מגיעים בקלות לגרסה הטובה ביותר של עצמם!

כעט יש לנו יותר מ-250 תלמידים שאשר מגיעים לרקוד, מתפתחים ונהנים! אנו הופעות ומופיעים שהופעות שונות, ועושים ימי גיבוש ותחרויות לתלמידים שלנו!

עיצוב צהוב ולבן
דניס והתלמידים

השאירו פרטים,

ונחזור אליכם לקביעת שיעור ניסיון בהקדם

הסניפים שלנו

נשמח לראותכם!

חיוג מהירוואטסאפ